خدمات سبزوانه

در کوتاه ترین زمان به خواسته خود برسید!

شما می توانید با فرستادن یک در خواست مثلا ((کاشت درخت در باغچه منزلتان)) در کوتاه ترین زمان ممکن به هدفتان برسید. سبزوانه با در اختیار داشتن تمامی تجهیزات به روز و با به کار بردن با کیفیت ترین گیاه مورد نظر، با مجرب ترین کادر خدماتی متخصص در کوتاه ترین زمان در خدمت شما خواهد بود.

آیا سبزوانه در زمینه طراحی، اجرا و نگهداری فضای سبز و محوطه سازی فعالیت دارد؟

سابقه ۲۰ ساله تیم سبزوانه در زمینه فضای سبز و محوطه سازی به مشتریان خود این اطمینان را خواهد داد که با حداقل هزینه و با سریع¬ترین زمان به بهترین و بی نظیرترین فضای سبز دست خواهند یافت.

در زمینه نگهداری از گیاهان خود سوال دارید؟ از سبزوانه بپرسید!

در بسیاری از موارد سوالاتی در مورد نحوه نگهداری از گیاهان آپارتمانی در ذهنمان پیش می آید و یا برای گیاهی که از آن نگهداری می کنیم مشکلی بوجود آمده است که در صورت رفع نشدن آن، منجر به از بین رفتن آن گیاه خواهد شد. ما در قسمت ((از من بپرس؟)) کاملا رایگان توسط تیم با تجربه سبزوانه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. در صورت نیاز با دیدن تصاویر از گیاه مورد نظر و حتی در صورت امکان بازدید حضوری نسبت به رفع مشکل اقدام خواهیم کرد.

جابجایی و انتقال درختان

تیم سبزوانه در بررسی و اجرای عملیات انتقال و جابجایی انواع درخت در تهران و شهرستان حضور داشته است. در بسیاری از موارد از جمله عملیات احداث ساختمان، درخت موجود در ملک در قسمتی که برای اجرای عملیات ایجاد مزاحمت کرده است، قرار گرفته است. در این گونه موارد جابجایی درخت روشی مناسب برای حفظ درخت چندین ساله و جلوگیری از قطع آن می باشد. روش های مخصوص و به کارگیری مواد خاص جهت بالا بردن راندمان و درصد موفقیت انجام جابجایی درخت می¬تواند دلایلی بر انتخاب سبزوانه جهت انجام عملیات جابجایی و انتقال درخت باشد. از جمله این سوابق به بیش از سه هزار و پانصد اصله جابجایی درخت در سطح شهر تهران، در مناطق یک، دو، سه، چهار، پنج، شش، نه، ده، دوازده و هجده تهران اشاره کرد. در قسمت مطالب و مقالات روش های جابجایی به طور کامل شرح داده شده است.

سبزوانه در زمینه سیستم های آبیاری چه فعالیت هایی دارد؟

با توجه به ارزشمند بودن آب، می توان با اجرای سیستم های آبیاری از جمله آبیاری قطره ای نقش بسزایی در کاهش مصرف آب و نیز بهینه سازی رشد گیاه ایفا کرد. می¬توان به این موضوع اشاره کرد که بسیاری از افراد فرصت آبیاری درختان و گل و گیاه به صورت منظم نداشته باشند و یا به علت دور بودن از محل انجام آبیاری برای آنها مقدور نمی باشد، سبزوانه با اجرای انواع سیستم آبیاری از جمله اجرای سیستم آبیاری هوشمند کار را بسیار ساده کرده است. در این سیستم کاملا طبق برنامه و با کنترل شما آبیاری انجام می¬پذیرد و در مصرف آب به وضوح صرفه جویی خواهد شد.

سبزوانه و بام سبز (روف گاردن)

این روزها داشتن فضای سبز، درخت، گل و گیاه در بام خانه به علت استفاده بهینه از فضای موجود و نیز زیبا سازی محیط پیرامون رواج پیدا کرده است. وجود این چنین فضایی علاوه بر زیبایی فوق العاده در محیط، تاثیر فراوانی در هوای مطلوب و ایجاد محیطی سرشار از آرامش و نیز طبیعتی در دسترس خواهد کرد.

سبزوانه در زمینه اجرای آبنما، برکه و آبشار، آلاچیق و نور پردازی فعالیت دارد؟

سبزوانه با بکارگیری تیم متخصص در زمینه اجرای انواع آبنما، برکه،آبشار، آلاچیق، نورپردازی و... سعی در انجام بهترین و زیباترین طراحی و اجرا توسط بروزترین علوم و استانداردها دارد.

اگر خدماتی نیاز دارید که سبزوانه در آن تخصص دارد می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر فرمی را پر کنید و خدمات خود را برای ما شرح دهید تا سبزوانه در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.

خدماتی که نیاز دارید تا سبزوانه برای شما انجام دهد را اینجا برای ما بنویسید.

لطفا صبر کنید